Lars Lerin "Lofoten" olja på pannå, signerad och daterad Januari 2016, bildmått 19x24 cm, rammått 21x26 cm. Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE76.20240331.A19646 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 18 000 kr |
Aktuellt bud | 23 000 kr |
Stänger | 2024-03-31 19:52:00 |
Provision | 3 450 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 1 150 kr |